Bez měření není vědění, bez vědomostí nelze měřit !
Bez měření není vědění, bez vědomostí nelze měřit !

Pár slov ...


Počátky naší lektorské činnosti se datují k roku 2009. Kdysi ještě ve společnosti Gastroklim s.r.o., která si rychle vydobyla své místo na trhu. Na počátku jsme konstruovali chladící zařízení pro gastronomii (výrobníky ledu, živnostenské chlazení, chladící a mrazicí boxy pro restaurace). Postupem času se portfolio rozrostlo o klimatizační zařízení. A to nejen prodejem a servisem, ale i návrhem a montáží.

Postupem času se společnost diverzifikovala - projekty, analýzy, mentoring, technická řešení.

V roce 2011 jsme se transformovali ve všech oblastech. Jako další oblast jsme si přibrali tepelná čerpadla a podnikli první kroky ve vzdělávací oblasti. Své zkušenosti a znalosti, své tzv. know how, jsme se rozhodli předávat dále. Přiměla nás k tomu velká poptávka na trhu, ale i komplexní přehled o dané problematice. Mentoring byl naším dalším jasným krokem v podnikání.

Spojení s projektem Topíte.cz a koncentrace sil nám nyní nově umožňuje další rozšíření služeb a jejich zkvalitnění, což se významně promítá i do udržení vysokého standardu, jehož laťku jsme si v minulosti nastavili.

  • Konstrukce zařízení a výpočty
  • Prototypová výroba
  • Zkoušení a certifikace
  • Dodávky montáže a realizace
  • Servis a revize
  • Projektování
  • Vzdělávání, mentoring
  • Analýzy, posudky a expertní činnost

Primární cíl byl dokonalá montáž a servis zařízení. Dnes jsou to rozsáhlé projekty. Zabýváme se projektováním a výrobou chlazení podle potřeb klienta.

Fungujeme na principu out of the box, tedy dělat vše lépe a nadčasově než konkurence. Poskytnout jiný pohled. Něco navíc.

V současné době se specializujeme na kompletní činnost v oblasti chladírenských a klimatizačních technologií včetně tepelných čerpadel a mentoringu. Za své služby a produkty si vždy ručíme.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Aktuálně vypsané termíny kurzů

Kurz pájení natvrdo dle EN 13 585 termín 27-29 dubna, zkouška 30. dubna. Cena kurzu včetně zkoušky.

Školení pájení natvrdo pro oblast TZB ( klimatizace, plyn, solární kolektory, technické plyny a kapalná media) zakončené úřední zkouškou, teorie 0,5 dne, praxe 1,5 dne a 1 den zkouška za účasti zkušebního komisaře ANB

11 000,-Kč

Základy chladicí techniky a tepelných čerpadel I. (od 4.května každé úterý) celkem 8 dnů + zkouška 29. června. cena kurzu včetně zkoušky bez DPH

Přípravný kurz na certifikační zkoušku F-plyny ( povinná certifikace pro zacházení s chladivy). Kurz je zakončen certifikační zkouškou u SCHKT, výstup je osvědčení pro získání certifikátu MŽP. Kurz slouží také jako příprava na profesní kvalifikaci Montér malých chladicích zařízení a tepelných čerpadel

19 900,-Kč

Kurz hořlavá chladiva ( Real alternatives for life) (od 5. května každou středu a čtvrtek) kurz zakončen certifikátem RA4L

Kurz manipulace a zacházení s hořlavými chladivy (R260, R600a, HFO 1234, R32 a další chladiva s nízkým GWP)4 900,-Kč